Jasmine You zemřel

23. září 2009 v 13:31 | posted by Mišušíca
No jestli to ještě nevíte, tak Jasmine You z Versailles 9. srpna zemřel. Pro případné nevěřící lidé to není kachna, mám to z oficiálních stránek.
Though Jasmine You had taken time off in order to rest because of poor physical condition, we received a report that early in the morning on August 9, he died. Because of the extreme abruptness of this news, the members and staff are all dumbfounded and trying hard to accept this it. As soon as his family has been notified and updated as to the details and we receive their permission, we will further report to all of the fans. Moreover, with the current announcement, in regards to activity, please allow us to postpone it.
Pokud neumíte moc dobře anglicky:
Jasmine You si vzal volno, kvůli špatnému fyzickému stavu. Dostali jsme zprávu, že brzy ráno 9. srpna zemřel. Protože byla tato zpráva extrémně zdrcující, členové i zaměstnanci jsou zaražení a snaží se jí přijmout. Jakmile nám to jeho rodina oznámí podrobnosti a my získáme jejich souhlas, budeme informovat všechny fanoušky. Kromě toho oznamujeme, že s ohledem na události, odkládáme veškerou činnost.
Tím se jejich další cd odkládá na dobu neurčitou, všechny koncerty jsou pozastaveny a spekuluje se i o rozpadu skupiny.

moje poznámka byl moje zlato a bylo mi jedno jestli je japonec neo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišušíca Mišušíca | Web | 23. září 2009 v 13:44 | Reagovat

Lidi tak to mě vzalo to kachna není. Opravdu ne proč dyt' tak schopnej basák si smrt nezaslouží :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.